الرئيسية / مكياج الشفاه / Mat Autumn: أحمر شفاه جديد من روج ديرماني لامثي

Mat Autumn: أحمر شفاه جديد من روج ديرماني لامثي

Mat Sonbahar: Armani'nin Yeni Rouge D'Armani Matte Rujlarını İnceliyoruz!

Sonbaharın kendini iyiden iyiye hissettirmesiyle o çok özlediğimiz mat rujlarımıza da kavuştuk. Armani Beauty’nin yeni Rouge D’Armani Matte rujları da tam zamanında yetişti!

Mat dudak makyajı aslında yaz-kış fark etmeden vazgeçemediğimiz bir görünüm. Yazı her ne kadar biraz parlak bitişli rujlarla geçirmiş olsak da, sonbaharın Eyül ile birlikte gelişiyle o çok özlediğimiz mat rujlarımıza kavuşmak da iyi geldi. Armani Beauty’nin yeni çıkan mat bitişli Rouge D’Armani Matte rujlarını denedik ve şimdiden eminiz; Bu rujlar sonbahara damgasını vuracak!

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar

Mat Sonbahar: Armani'nin Yeni Rouge D'Armani Matte Rujlarını İnceliyoruz!

Tam sonbahara yakışır mat bitişli, dudakları kurutmayan ve gün boyunca konforlu bir ruj bulmak öyle kolay olmayabiliyor. Önceleri mat bitiş demek dudakların biraz olsun kurumasını göze almak demekti ama Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar sayesinde bu his geride kaldı.

Son derece kalıcı ve yoğun pigmentli Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar, yenilikçi yapıları sayesinde çok kolay uygulanıyorlar. Normalden %50 daha fazla pigment oranına sahip bu rujlar, dudağı tek seferde örtüyorlar ve eşit bir şekilde sürülebildikleri için tek kat yeterli oluyor.

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujların yapısı

Mat Sonbahar: Armani'nin Yeni Rouge D'Armani Matte Rujlarını İnceliyoruz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Armani Beauty - Rouge D'Armani Matte - 600 Attitude

Armani Beauty – Rouge D’Armani Matte – 600 Attitude

Kadife bitişli Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar, içeriğindeki Jojoba yağı sayesinde dudakların kurumasına engel oluyor fakat aynı zamanda da son derece mat bir bitiş veriyorlar. İçeriği sayesinde rahat sürülen ve sürdükten sonra da konforlu hissettiren bu rujlar aynı zamanda 8 saate kadar kalıcılar.

Tıpkı etkisi gibi, Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujların ambalajları da mat ve ikonik mıknatıslı kapaklarıyla gerçekten lüksün karşılığı. Dudaklarda bıraktığı yumuşak ve yokmuş gibi his bağımlılık yapacak cinsten.

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujların renkleri

Mat Sonbahar: Armani'nin Yeni Rouge D'Armani Matte Rujlarını İnceliyoruz!

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Armani Beauty - Rouge D'Armani Matte - 403 Lucky Red

Armani Beauty – Rouge D’Armani Matte – 403 Lucky Red

Toplam 15 renge sahip Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujlar, nude, pembe, kırmızı, mor, kahve ve mercan tonlarına sahip. Nude tonlardan 102 Androgino, kırmızılardan 403 Lucky Red, pembelerden 501 Milano ve son olarak da mor tondaki 600 Attitude en beğendiğimiz renklerden oldu. Bu kadar geniş renk seçeneği arasından seçim yapmak her ne kadar zor olsa da, yoğun renkler ve kusursuz mat bitiş herkese yakışacak cinsten!

Editörün Notu: Armani Beauty Rouge D’Armani Matte rujları Sevil ve Harvey Nichols mağazalarında bulabilirsin!

Photo Credit: Google, Pinterest

عن admin

شاهد أيضاً

النساء اللواتي يرسمن خطهن الخاص YSL Rouge Pur Couture

Rouge Pur Couture لقد جرب أحمر الشفاه الرشيق من YSL Beauty النساء اللواتي رسمن خطوطهن …