الرئيسية / مرأة / إلهام من الفواكه: ماكياج العيون في ظلال بلاك بيري

إلهام من الفواكه: ماكياج العيون في ظلال بلاك بيري

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Böğürtlen Tonlarında Göz Makyajı

Göz makyajımızda meyvelerden ilham almaya devam ediyoruz: L’Oréal Paris’in yeni Berry Much Love far paleti ile yaptığımız böğürtlen tonlarında göz makyajıyla karşındayız!

Göz makyajımızda meyvelerin canlı tonlarından ilham almayı çok seviyoruz. Son zamanlarda piyasaya çıkan far paletleri de bu konuda hayal gücümüzü besliyorular neyse ki! L’Oréal Paris’in Cherry My Cheri far paletiyle yaptığımız meyve tonlarındaki makyajlardan sonra, L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti kullanarak yaptığımız böğürtlen tonlu göz makyajını bakalım beğenecek misin?

Böğürtlen tonlarında göz makyajı nasıl yapılır?

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Böğürtlen Tonlarında Göz Makyajı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris - Berry Much Love Far Paleti

L’Oréal Paris – Berry Much Love Far Paleti

Eğer bu sonbahar göz makyajında ağız sulandırıcı böğürtlen tonlarına yer vermek istersen, bu makyajımızı adım adım takip ederek kolay bir şekilde nasıl yapabileceğini öğrenebilirsin. Tek ihtiyacın da mis gibi böğürtlen kokan L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti olacak!

Yoğun pigmentli, yumuşacık yapılı farların bulunduğu bu göz alıcı palet ile göz makyajı yapmak son derece kolay. Farlar birbirleriyle çok kolay karıştığı ve tek seferde renk verdikleri için hiç zorlanmadan güzel bir göz makyajı yapabileceğine emin olabilirsin!

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Böğürtlen Tonlarında Göz Makyajı

Böğürtlen tonlarındaki göz makyajına başlamadan önce, canlı mor tonunu elde etmek için sıcak mor tonlarına yer vermen gerektiğini bilmelisin. Bunun için biz ilk adımda göz kapağımızda böyle sıcak bir baz elde etmek için L’Oréal Paris Berry Much Love far paletin ikinci sırasındaki metalik mercan rengini tüm uyguladık. Mor geçişi yaratmak için de göz kapağımızın katlanma bölgesinde 2.sıranın sonundaki mat mürdüm rengini uyguladık.

Biraz daha mor tonlarına yönelerek, gözlerimizin dış köşesine 3. sıradaki metalik magenta rengini uyguladık. Bize sorarsan bu renk, paletteki en göz alıcı renklerden. Sonraki adımda da gözlerin dış köşelerini gölgelendirmek için de en alttaki metalik mor rengini yuvarlak hareketlerle uyguladık.

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Böğürtlen Tonlarında Göz Makyajı

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

L'Oréal Paris - Unlimited Maskara

L’Oréal Paris – Unlimited Maskara

Böğürtlen tonlardaki göz makyajımıza buğulu bir görünüm vermek için, göz kapağımızda kullandığımız magenta tonunu alt kirpik diplerimize uyguladık. Böyle canlı renkler kullanılan makyajlarda kirpiklerin de görünümü son derece önemli. Bu yüzden maskara olarak da lifting etkili L’Oréal Paris Unlimited maskarayı uyguladık. Bu maskaranın kirpiklere verdiği yoğun kıvrıklık ve hacim gerçekten şaşkınlık verici!

L’Oréal Paris Berry Much Love far paleti kullanarak yaptığımız böğürtlen tonlarındaki bu göz makyajını nasıl buldun? Eğer sen de denersen, sonucu bizimle Makyajcom Instagram hesabımızdan bizi de etiketleyerek paylaşmayı unutma!

Meyvelerden İlham Alıyoruz: Böğürtlen Tonlarında Göz Makyajı

عن admin

شاهد أيضاً

4 اسابيع نتيجة لا تصدق: Maybelline New York Lash Sensational Eyelash Booster Serum

في حالة الماسكارا ، نبحث دائمًا عن مظهر رمشي أكثر شمولًا ، وأطول ، ومجعدًا …